Aangesloten supportersclubs (in volgorde van oprichting)
Spionkop Geel-Blauw
(sinds 1979)

Voorzitter: Francis Spiritus
Contact: voorzitter@spionkopgeelblauw.be Bestuur: Philippe Pittomvils, Michel Reniers, Bart America,Benny Degeling en Liesa Degeling
Busverplaatsingen: tel 0496/04.43.68 (Francis)
Website: www.spionkopgeelblauw.be Clublokaal: Taverne De Kanarie, Tiensesteenweg 195, 3800 Sint-Truiden
Sector L

Voorzitter:Lars Vandevoordt
Contact:lars.vandevoordt@hotmail.com Bestuur: Kris Vanroye, Liselotte Valvekens, Jeroen Berwaers, Lorenzo Thoelen,
Busverplaatsingen: facebookpagina of tel 0496/36.66.99
Grankanaria

Voorzitter: Dimitri Struys
contact:struysdimitri@hotmail.be Bestuur: Gunther Bonneux, Jeroen Colin, Dennis Grazia
Busverplaatsingen: tel 0474.08.49.41 of 0498/66.00.25 Clublokaal: Taverne De Kanarie, Tiensesteenweg 195, 3800 Sint-Truiden
Brigada Hesbania

Bestuur: Lars Vandevoordt, Kris Vanroye, Tobias Bamps
Contact: lars.vandevoordt@hotmail.com kris_vanroye@hotmail.com tobias-Bamps@hotmail.com
Scottish Kanaries

President: Roy Dittrich
Vice-President: Andy Boyd
Secretary: Don Burnett
Assistent secretary: Mark Sheriff
Belgian representives: Katrien Vanierschot, Eddy Vanierschot
Contact: scottishkanaries@googlemail.com
De Witte van Tilles Geetbets

Voorzitter: Gerda Vanderweyen
Contact: 0496/64.83.81
Bestuursleden: Danny Peetermans en Benjamin Van Erdeweghe
Clublokaal: Café De Witte van Tilles, Steenstraat 7, 3450 Geetbets
Supportersclub Chopin

Voorzitter: Johan Desteg
Tf: 0499/12.47.88
E-mail:Johan.desteg@hotmail.com Bestuurslid: Tim Heynen
Clublokaal: Café Burnout, Gorsemweg 186, 3800 Sint-Truiden
Geel-Blauw Neerwinden/Groot Gelmen

Contactpersoon: Leon Galand
E-mail: galandleon@hotmail.com Clublokaal: Café 't Kliekske, Stationstraat 18,3400 Landen
Victoria

Voorzitter: Karolien Spiritus
Contactkarolien.spiritus@hotmail.com Hilde.Bartholome@pandora.be Bestuur: Hilde Bartholome, Karolien Spiritus
facebook Home Pictures Administratie  Wedstrijden Bestuur Historiek  Forum Links Disclaimer twitter
Zetel: Kersenstraat 4, 3800 Sint-Truiden - Ondernemingsnummer: 419.386.626
RPR Ondernemingsrechtbank Antwerpen afdeling Hasselt
e-mail: supportersverbond@skynet.be - Website: www.supportersverbondkstvv.be
Supportersverbond KSTVV © 2020 - Aangesloten bij Belgian Supporters
Design JWLS