Spionkop Geel-Blauw (sinds 1979)

Voorzitter: Francis Spiritus
Contact: voorzitter@spionkopgeelblauw.be
Bestuur: Philippe Pittomvils, Michel       Reniers, Bart America, Michel Reniers, Benny Degeling en Liesa Degeling
Busverplaatsingen: tel 0496/04.43.68 (Francis)
Website: www.spionkopgeelblauw.be
Clublokaal: Taverne De Kanarie, Tiensesteenweg 195, 3800 Sint-Truiden

     

Sector L

Voorzitter:Kristof Mellemans
Contact:contact@sector-l.com
Bestuur:  Céderic Leroi, Ashley Kellenbach,Tobias Bamps
Busverplaatsingen: contact@sector-l.com of tel 0496/36.66.99

Grankanaria

Voorzitter: Dimitri Struys
contact: info@grankanaria.be
Bestuur: Dimi Struys, Gunther Bonneux en Jeroen Colin
Busverplaatsingen: tel 0473/30.65.65 of info@grankanaria.be
Clublokaal: Taverne De Kanarie, Tiensesteenweg 195, 3800 Sint-Truiden

Truiense Sfeergroep

Bestuur: Lars Vandevoordt, Kris Vanroye, Tobias Bamps
  Contact: info@truiensesfeergroep.be
Webmaster: webmaste@truiensesfeergroep.be
Merchandise: merch@truiensesfeergroep.be
Busverplaatsingen: sectorl@truiensesfeergroep.be
Website: www.truiensesfeergroep.be

Scottish Kanaries

President: Roy Dittrich
Vice-President: Andy Boyd
Secretary: Don Burnett
Assistent secretary: Mark Sheriff
Belgian representives: Katrien Vanierschot, Eddy Vanierschot
Contact: scottishkanaries@googlemail.com


De Witte van Tilles Geetbets

Voorzitter: Tony Jacobs
Contact: 0479/71.82.66
Bestuursleden: Danny Peetermans en Gerda Vanderweyen
Clublokaal: Café De Witte van Tilles, Steenstraat 7, 3450 Geetbets

Supportersclub Chopin

Voorzitter: Johan Desteg
Tel.:0499/12.47.88
E-mail:Johan.desteg@hotmail.com
Bestuursleden:Gwenda Mivis en Tim Heynen
Clublokaal: Taverne Chopin, Tiensesteenweg 99, 3800 Sint-Truiden

Geel-Blauw Neerwinden/Groot Gelmen

Club e-mail:
Contactpersoon: Leon Galand
E-mail: galandleon@hotmail.com
Clublokaal Neerwinden: De Oude Smis, Neerwindenstraat 13, 3400 Neerwinden
Clublokaal Groot-Gelmen: Majestic, Helshovenstraat 9, 3800 Groot-Gelmen

Victoria

Contactpersoon: Hilde Bartholome
mail: Hilde.Bartholome@pandora.be
Bestuur: Karolien Spiritus
Karolien.spiritus@hotmail.com

Sensa-STVV

Contactpersoon: Dirk Bolkaerts
mail:dirk.bolkaerts@gmail.com
Bestuur: Luc Hoebregts
lucdebascule@gmail.com
Clublokaal: Café De Bascule,Borgwormsesteenweg 23,3891 Mielen-boven-Aalst

facebook | Home | Pictures | Contact | Bestuur | Statuten | Charter | Inwendige orde | Verslagen | Historiek | Forum | Links | Disclaimer | twitter
| Supportersverbond KSTVV© 2016 | Aangesloten bij Belgian Supporters |
| Design JWLS |